penetron.cz

+420 777 329 206

O nás

O NÁS

Firma „Penetron Group s.r.o.“ vznikla v roce 2012 a v současnosti nabízí materiály systému Penetron pro Českou a Slovenskou Republiku.

Našim cílem je použití pouze vyspělých technologických a inovativních stavebních materiálů, které jsou otestované i prověřené osobní zkušeností. Pro nás je důležité jít s dobou, proto nám rozvoj vědecko-technického pokroku umožňuje rozšiřovat nabídku stavebních směrů a materiálů pro naše klienty.

Proč si vybrat právě „Penetron Group s.r.o.“ jako svého partnera?

Máme dlouhodobou pracovní zkušenost, vysoce kvalifikované zaměstnance, kteří Vám nabídnou optimální řešení Vašeho problému, komplexní přístup k práci. Hlavním zaměřením naší činnosti je nabídka penetrační hydroizolace “Penetron”.

„Penetron Group“ s.r.o. se účastní veletrhů, pravidelně pořádá semináře a konference.

Náš tým se neustále snaží zajišťovat pohodlný a rychlý servis pro naše zákazníky. Rádi budeme spolupracovat i s Vámi a vynasnažíme se, aby naše spolupráce byla plodná a vzájemně prospěšná.

Údaje o firmě:
Penetron Group s.r.o.
Orebitská 616/9, Žižkov, 130 00 Praha 3

 

NAŠE SLUŽBY

Hydroizolace

Hydroizolaci se ne vždy a ne hned věnuje pozornost, kterou si zaslouží, a to zbytečně. Výsledek tohoto zanedbání je žalostný a řešení problému se stává obtížným a nákladným. V každém případě díky nashromážděným zkušenostem najdou mistři Penetronu východisko a provedou spolehlivou hydroizolaci.

Injekce

Jedná se o nový a slibný směr na ukrajinském trhu s velkými možnostmi a širokou škálou aplikací, mezi které patří: 1)hydroizolace - spolehlivý způsob, jak v krátké době odstranit netěsnosti.
2)rekonstrukce - obnovení nosnosti konstrukce bez použití vnějších rámů a plášťů.
3)geologie - zpevňování zemin, prevence a lokalizace sesuvných procesů.
Společnost disponuje potřebnou dokumentací pro práci s injekčními materiály.

Tepelná izolace

Hlavním úkolem odborníků při instalaci tepelné izolace je přesně splnit technické specifikace a dodržet přání zákazníka. Toho je dosaženo díky tenkému nátěru tepelné izolace (obvykle se používá vrstva 3(!) mm) a provedení předběžného tepelného výpočtu. Materiál pro tepelnou izolaci se vybírá na základě dotazníku, který specifikuje vlastnosti a nuance stavby. Výsledek nakonec odpovídá cíli.

Kontaktujte nás