Penetron-CZ – profesionální hydroizolace betonových konstrukcí

Produkce

Penetron

Penetrační hydroizolace Penetron je nejefektivnější, pokud se použije na povrchy nebo konstrukce (štuk, beton, železobeton) vyrobené z vysoce kvalitní směsi cementu a písku (označení směsi minimálně M150). V případě slabší horizontální hydroizolace základu je nutné použít dva materiály – Penetron a Penecrete. Ošetření touto směsí zajistí ochranu před průnikem vlhkosti skrz beton a získáme tak spolehlivou hydroizolaci základu a stěn.

Penecrete

Materiál Penecrete je suchá směs, určená pro hydroizolace betonových a železobetonových staveb. Tato hydroizolační směs penetračního typu se používá pro opracování švů, spojovacích dílů, prasklin, míst pokládky potrubí v betonových nebo monolitických konstrukcích. Materiál Penecrete představuje spolehlivou hydroizolaci spojovacích dílů a předělů betonových monolitických a smíšených staveb se statickým zatížením.

Penetron Admix

Materiál Penetron Admix patří k sérii suchých stavebních směs Penetron. Tento materiál se používá jako penetrační hydroizolace v průběhu betonování konstrukce. Směs se používá v průběhu budování stavby z betonu a železobetonu. Penetron Admix se používá jako přídavek při míchání betonu, což umožňuje výrazně zvýšit voděodolnost základů a jiných hotových konstrukcí.

Peneplag

Tento materiál je suchá směs skládající se ze stavebního cementu, křemičitého písku specifické zrnitosti a patentovaných aktivních chemických komponentů. Při ošetření konstrukce směs reaguje rychle a její objem se výrazně zvětšuje. K zakrytí spár, kvůli kterým vzniká průsak, dochází právě díky nabobtnání směsi. Po nanesení Peneplugu je nutné materiál konstrukce ještě ošetřit směsí Penetron a Penecrete.

Peneplug - likvidace průsaku, trhlin
Waterplug - likvidace průsaků a netěsnosti

Waterplug

Suchý stavební materiál Waterplug umožňuje rychle likvidovat netěsnosti cihlových, betonových nebo kamenných staveb. Tato směs se používá, když je opracování povrchu systémem Penecrete a Penetron nedostatečné kvůli vymývání těchto materiálů. Maximální čas tuhnutí materiálu Waterplug jsou jen 3 minuty. Při ošetření povrchu se materiál aktivně rozšiřuje, rychle tuhne a trhlina se tak utěsňuje.

Penebar

Penebar představuje hydroizolační těsnění, které se používá jako penetrační hydroizolace při práci na betonových, cihlových a kamenných stavbách. Tento materiál je součástí systému Penetron. Penebar se používá jako hydroizolace u staveb se statickou zátěží. Materiál umožňuje provést izolaci švů trhlin, styčných ploch, komunikačních přípojek.

Penebar - hydroizolace staveb izolace švů trhlin
injekční směs F600

F600

Injekční směs F600 – nesmršťující složení široké škály aplikací. Konzistence materiálu závisí na místě určení.

Oblasti použití:

  • injektování trhlin, švů a dutin s šířkou otevření od 0,4 mm;
  • posílení půdy v důlní výrobě;
  • pojivo;
  • podložka pod vybavení.

F700

Opravná směs F700 konstrukční- regenerační materiál ve formě suché směsi.

Oblasti použití: Regenerační konstrukce z betonu, železobetonu a kamene. Také slouží k vybudování a obnovení hydroizolační vrstvy.

Opravná směs F700
Tato webová stránka používá cookies a ptá se vaše osobní údaje, aby posílily své prohlížení webu.